Par mums

 

Sia “MPS REST ART” ir daudzfunkcionāls uzņēmums, kas nodarbojas ar  mēbeļu izgatavošanu un restaurēšanu, kā arī ar jebkāda cita veida kokapstrādes darbiem. Mūsu speciālisti ir Eiropā sertificēti profesionāļi ar ļoti augstu kvalifikāciju un zināšanām gan praktiskā ziņā, gan teorētiski, kas strādājuši mēbeļu izgatavošanas jomā pie pasūtījumiem arī tādiem zīmoliem kā Patrick Hellmann Collection un ir spējīgi Jums nodrošināt mūsu sniegtos pakalpojumus visaugstākajā kvalitātē. Mēs spējam izgatavot visgrūtākās konstrukcijas un sarežģītākās lietas, griezt  greznus kokgriezumus, veikt intarsiju darbus vai salikt skaistus koku  finierējumus.

Pie mums varat pasūtīt gan greznas stila mēbeles, gan vienkāršākas mēbeles pēc individuāliem pieprasījumiem un idejām . Kopā ar Jums izveidosim tieši to, kas Jums derēs un patiks. Mūsu speciālisti ar prieku Jūs konsultēs gan mūsdienu moderno tendenču, gan arī klasisko stilu jautājumos dizaina un mēbeļu jomā.

Piedāvājam arī atrestaurēt Jūsu mēbeles, atgriežot tām otru dzīvi un ļaujot tās vērtībai ar gadiem tikai kāpt un priecēt kā Jūsu sirdis tā arī Jūsu nākamo paaudžu sirdis.

“MPS REST ART” Jums piedāvā šadus pakalpojumus:

  • Mēbeļu izgatavošana;
  • Mēbeļu restaurēšana;
  • Kokgriešana, dažādu koka izstrādājumu un elementu izgatavošana;
  • Suvenīru un dizaina priekšmetu izgatavošana.